Fotoselli Kapı Sistemleri

Otomatik fotoselli kapıların günlük hayatımızda en sık karşılaştığımız standart tek ve çift kanatlı kayar kapı modelleri imal edilen kusursuz mekaniği ve elektronik mühendislik birikimi sayesinde son derece konforlu ve uzun ömürlü otomatik kayar kapı mekanizmaları olarak hizmetinize sunulmaktadır.

Şeffaf, renkli, reflekte ,solar veya kombine özellikli lamine, temperli veya lamine+temperli camlarla ve özel fırça, conta yapısı ile hava yalıtımını muntazam bir şekilde sağlayan alüminyum profil sistemlerini, elektrostatik toz boya (RAL standartları) veya eloksal renklendirme teknikleri ile her tür ihtiyaç ve zevke uygun hale getirerek otomatik kayar kapılarınızı üretilmektedir.

Otomatik fotoselli yana kayar kapılar, insan giriş-çıkış sirkülasyonunun yoğun olduğu yerlerde, iç ve dış hava ortamını birbirinden hızlı bir şekilde ayırarak enerji tasarrufu sağlar.

İç mekandaki konforu arttırır. Cephelerde estetik bir görünüm oluşturmasına yardımcı olur. İnce profil yapısı sayesinde gözü rahatsız etmez. Binaların mimarı yapısına uygun açılım seçenekleriyle, fonksiyonellik kazandırırken, estetik görüntüyü destekler.

Fotoselli Kapı Uygulamalarımız

Fotoselli Kapı Sistemleri
Fotoselli Kapi Sistemleri
Fotoselli Kapı Sistemleri
Fotoselli Kapı Sistemleri
Fotoselli Kapı Sistemleri